fbpx ...

קורס אנגלית למבוגרים

כשאנחנו מגיעים לשלב הבוגר בחיים, הדברים לא נעשים קלים יותר, בטח לא כשמדובר בללמוד שפה חדשה. בשלב מתקדם יותר, ללמוד שפה דורש השקעה גבוהה יותר, ולכן תוכנית הלימודים היא הבסיס ללמידה. חשוב מאוד ללמוד בעזרת תכנית לימודים מותאמת. הלימודים אצלנו מתאימים לאנשים שרוצים לתקשר בצורה טובה יותר באנגלית, וזה לא משנה עבור איזו מטרה.

למה מבוגרים צריכים ללמוד אנגלית?

לא חסרות סיבות ללמוד אנגלית, הסיבות העיקריות הן: טיולים בחו"ל, הצעות עבודה חדשות, רילוקיישן, טכנולוגיות, מיזוגים עם חברות בחו"ל, שיתופי פעולה בין לאומיים בעבודה, ועוד. אלו רק כמה דוגמאות לדברים שיכולים "להפתיע" אותנו בכל רגע בחיינו, ונצטרך בין רגע להפוך לדוברי אנגלית. כידוע, על השפה האנגלית, "לא חל חוק התיישנות". אף ניתן לומר שלהפך, היא נעשית רלוונטית יותר ויותר מיום ליום. בעוד העולם שלנו דוהר קדימה טכנולוגית, כך גם קשרי החוץ, והצורך בתקשורת בשפה בינלאומית.

אז מה הדרך הקלה ביותר ללימודי אנגלית למבוגרים?

נתחיל מלפוצץ בלון – אין דרך קלה, אלא אם אתם סוג של ג'יניאס (GENIUS). יחד עם זאת, יש את הדרך האפקטיבית ביותר, ומכאן שהיא המהירה ביותר. לדוגמא, אם תיאלצו לעבור לארה"ב לחודשיים, נדמה לכם שלא תחזרו דוברי אנגלית בלפחות שתי רמות מעל מה שאתם כרגע? מניחה שאתם מבינים שזה עניין הישרדותי, וכן, אתם תתחילו לדבר כמו גדולים.

לימוד אנגלית באינטרנט למבוגרים – מה השיטה שלכם?

לימוד אנגלית באינטרנט למבוגרים יכולה להיות משימה לא פשוטה. נגיד את האמת – השיטה שלנו היא לשנס מותניים, להתכונן "לשבור שיניים", כי השיטה לגמרי תוציא אתכם מאזור הנוחות שלכם ותעורר את עקומת הלמידה שלכם, שתעלה בקצב שלא ציפיתם. אצלנו בשיעורים תדברו רק אנגלית. לא, אין לברוח לשפת האם שלכם, כן, יש להשתמש בכל מה שאי פעם ידעתם (ואפילו לא ידעתם שידעתם) באנגלית, ואם לא ידעתם, אתם תדעו. תסתגלו לשפה הרבה יותר מהר משחשבתם. אתם תתחילו לחשוב באנגלית. לאחר אלפי לקוחות מרוצים, תהיו בטוחים שאם תשימו לעצמכם את ידיעת השפה כמטרה- בשיטה שלנו, אתם תשיגו אותה.

בכמה זמן אפשר ללמוד אנגלית?

אין לנו כדור בדולח, וגם אנו לא יודעים עד כמה תשקיעו את עצמכם בתהליך. בקיצור, אנחנו לא אוהבים להבטיח הבטחות שווא. יחד עם זאת, אנחנו כן יודעים שבממוצע לקוח שביצע כ-20 שיעורים פרטיים, שיפר את עצמו לכל הפחות ברמה אחת. האם אפשר להשתפר יותר מהר? בוודאי, תלוי בכם, בעקומת הלמידה שלכם ובהשקעה שלכם.

מה תלמדו בקורס אנגלית עם אנגלית לעם?

אנחנו מאפשרים לכם לבחור באחת מבין שתי האפשרויות שלנו ללמוד אנגלית אונליין.
  1. אנגלית מדוברת, דקדוק, אוצר מילים, הגייה, קריאה, כתיבה, שמיעה, ובקיצור את כל רבדי השפה.
  2. השנייה: מה שתבקשו להתמקד בו. השיעורים הם פרטיים, אחד על אחד, ולכן התוכנית נבנית באופן אישי אליכם, ואם יש לכם בקשות לגביה, כל שעליכם לעשות הוא להגיד אותן למורה או למי מאנשי שירות הלקוחות. לדוגמא, בתוכנית לימודי אנגלית עסקית השיעורים יתמקדו לעיתים בתכתובת עסקית, העברת מצגות, ניתוח מידע ונתונים, הצגת מוצר/ חברה, ועוד.

לאיזה גילאים זה מתאים?

ראשית, אף פעם לא מאוחר. בחברתנו מורים ייעודיים לכל רמה וגיל. מבחינת הרמה – החל מתלמיד הלא מדבר אנגלית כלל, ועד אנגלית ברמה גבוהה או אנגלית עסקית. ומבחינת הגיל- מגיל 6 ועד 120. אז לא משנה בני כמה אתם ומה הרמה שלכם, יש לנו את הדרך עבורכם.

היכן מתקיימים הלימודים?

ובכן, אנחנו אוהבים את הגמישות שנתנה לנו הטכנולוגיה, אז אתם פשוט יכולים ללמוד מכל מקום, ובזמן שנח לכם. אונליין, בזום.

איך מתחילים?

באנגלית לעם שיעור הניסיון לגמרי בחינם, באתר שלנו תוכלו לתאם שיעור עפ"י רמתכם. אורך שיעור הניסיון הינו 25 דק (שיעור רגיל אורכו 55 דק'), והוא נועד לתת טעימה מהלימודים איתנו, וגם לעזור למורה להכיר את הרמה והצרכים שלכם, על מנת לבנות עבורכם תוכנית לימודים מותאמת אישית. אז מתחילים? לקביעת שיעור ניסיון לחצו כאן.
דילוג לתוכן